Loading....

Správny čas na objednávku

Stropný systém z predpätých dutinových panelov typu FF navrhujeme a vyrábame pre každú stavbu zákazkovo, individuálne. Pred výrobou hneď ako dostaneme od zákazníka dopyt na cenovú ponuku, na základe projektovej dokumentácie navrhneme vizualizáciu uloženia stropného systému. Ideálne, aby sme ušetrili čas je, keď nám posielate projektovú dokumentáciu vo formáte PDF, najlepšie to vieme konvertovať do našich programov.

Čas výroby

.Výrobu vieme začať prakticky riešiť ihneď po odsúhlasení cenovej ponuky a rozmerov ktoré sme Vám vo vizualizácii navrhli. Proces výroby trvá 14 až 21 dní, no odporúčame klientom aby si objednávku nenechávali na poslednú chvíľu. Proces výroby sídce trvá 14 až 21 dní, no v našom systéme máme poradie objednávok, kde sa zaradí aj tá Vaša po odsúhlasení cenovej ponuky. Niektoré objednávky sú časovo náročnejšie a preto sa termín vyhotovenia potvrdzuje s odchýlkou 2 až 3 dni už pri objednávke.

Je preto dôležité objednávku stropného systému nenechať na poslednú chvíľu. Samozrejme snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi a máme naozaj veľmi štedrú kapacitu výroby. Denne sme schopný vyrobiť až 1200 m2 stropných panelov FF a SPIROLL panelov. Toto číslo vôbec nie je malé, len málo kto sa s ním môže pochváliť, takže nemusíte mať strach, že by sme si na Vašu objednávku nenašli čas. 🙂

Ideálny čas na riešenie otázky stropného systému z betónových prefabrikátov je v momente, keď máte na stavbe vyhotovené základy a je položený prvý rad tehál. Máte totiž možnosť kontrolne premerať vnútorné svetlosti objektu. Môžete si byť tak istý, že na stavbe sa v porovnaní s projektovou dokumentáciou nič nezmenilo. Alebo ak nejaké zmeny nastali, máme priestor na ich zapracovanie do výroby. Nieje to však podmienka, ak staviate presne podľa projektu vieme stropný systém vyrobiť a uskladniť aj v predstihu.

Hotový stropný systém nakladáme na nákladné vozidlá a v dopredu dohodnutých termínoch vozidlá pristavíme na miesto stavby. A o Tom ako prebieha pokládka si povieme v ďalšom článku v našom STROP-BLOGU 🙂

Back To Top