Loading....

Stavba domu je záležitosť, ktorá si vyžaduje nielen veľa času, ale aj finančných prostriedkov. Každý, kto sa púšťa do nového projektu, hľadá spôsoby, ako ušetriť na nákladoch a zrýchliť jednotlivé procesy na stavbe. Jednou z možností, ako to dosiahnuť, je použitie predpätého stropného systému z dutinových panelov typu FF. Tento inovatívny stropný systém, ktorý každoročne zdokonalujeme, prináša mnoho výhod, ktoré vám pomôžu ušetriť čas aj peniaze pri stavbe vášho domu.

Dôležité je správne sa rozhodnúť

Príbeh pána Nováka ilustruje, ako môže predpätý stropný systém z dutinových panelov typu FF uľahčiť a zefektívniť proces výstavby. Pán Novák sa rozhodol postaviť svoj vysnívaný dom na zelenej lúke na južnom Slovensku. Po konzultácii s architektom a stavebnou firmou sa dozvedel o možnosti použitia predpätého stropného systému z dutinových panelov typu FF od našej spoločnosti STROP SK. Rozhodol sa pre túto možnosť a myslím si, že neľutoval.

Výhody Vás potešia


Jednou z hlavných výhod tohto stropného systému je, že nie je nutné ho podopierať. To znamená, že pán Novák ušetril náklady na prenájom stojok, ako aj nemalé náklady na ich montáž a následnú demontáž na stavbe. Práca s panelmi bola veľmi jednoduchá, rýchla a presná. Stropné panely sú vyrobené s chirurgickou presnosťou, čo zaručuje ich dokonalé zapasovanie na svoje miesto pri pokládke stropného systému. Proces montáže a zabudovania predpätého stropného systému prebieha bez mokrých procesov.  Úspora betónu na zálievku a nadbetonávku v prípade použitia tohto stropného systému je naozaj značná. Pán Novák ušetril veľa betónu a tým aj finančných prostriedkov čo mu samozrejme vykúzlilo úsmev na tvári. Časová úspora bola takmer 28 dní.

Variabilita uloženia a konfigurácia systému šitá na mieru

Výhodou tohto stropného systému je aj variabilita uloženia. Pán Novák si mohol vybrať z rôznych možností uloženia panelov, čo mu umožnilo prispôsobiť stropný systém svojim potrebám a predstavám. Pomohli sme mu vyriešit situáciu pri schodisku a tiež sme odkonzultovali polohu všetkých priestupov a otvor na komín.  Stropný systém navyše vyniká vysokou požiarnou odolnosťou, čo je dôležitý aspekt pri riešení bezpečnosti domu.

 

Je to skoro ako LEGO

Predstavte si, že váš dom je ako skladačka, ktorú treba zložiť z jednotlivých dielikov. Predpätý stropný systém z dutinových panelov typu FF je ako ten najlepší dielik skladačky, ktorý vám uľahčí prácu a zrýchli proces stavby. Navyše vám pomôže ušetriť peniaze, ktoré by ste inak museli investovať do menej efektívnych a pracnejších systémov.Pán Novák je dnes šťastným majiteľom krásneho domu. Sme radi, že sa rozhodol pre najlepšie riešenie pre svoju stavbu, stropný systém z dutinových panelov typu FF.

Jeho príbeh je dôkazom toho, že tento stropný systém môže ušetriť čas aj peniaze pri stavbe práve Vášho domu.
Preto neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr. Radi Vám bezplatne vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku súčasťou ktorej bude aj vizualizácia uloženia stropného systému na Vašom vysnívanom novom dome.
Back To Top