Loading....

Sme tu pre Vás

Predstavte si, že ste sa rozhodli postaviť svoj vysnívaný dom. Plány sú hotové, stavebné povolenie je vybavené a konečne nastal ten veľký deň, keď sa začne riešiť samotná stavba. Avšak, po niekoľkých týždňoch práce na základoch, múroch a všetkého možného okolo dopráv či dodávateľou rôznych materiálov narazíte na problém. Firma, ktorá mala dodať stropný systém, čo je priorita pre pokračovanie, prestala komunikovať alebo naťahuje čas. Stavba vášho domu sa zdržiava a vy začínate byť nervózni. Čo teraz?

Práve v takýchto situáciách nás často kontaktujú klienti s prosbou o pomoc pri riešení stropného systému na ich stavbe. A práve preto sme si dali za cieľ byť spoločnosťou, ktorej presnosť a dochvíľnosť sú prioritou.

Presnosť a dochvíľnosť sú naša priorita

Naša spoločnosť sa špecializuje ako na presnosť pri výrobe stropných systémov, tak na správnu logistiku. Vďaka tomu je stropný systém vyrobený presne na mieru a dodaný na stavbu presne podľa požiadaviek zákazníka. Vďaka veľkej výrobnej kapacite, až 1200 m2 denne sme schopný vyhovieť aj najprísnejším požiadavkam klienta, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť nereálne.

Poviem vám príbeh jedného z našich klientov, ktorý sa ocitol v podobnej situácii. Peter a jeho rodina sa rozhodli postaviť svoj nový dom. Po mesiacoch plánovania a príprav sa začala stavba. Avšak, firma, ktorá mala dodať stropný systém, prestala komunikovať a termín dodania sa neustále posúval. Peter bol zúfalý – každým dňom sa zvyšovali náklady na stavbu a jeho rodina potrebovala čo najskôr nový dom.

Vtedy nás Peter kontaktoval s prosbou o pomoc. Náš odborný tím sa okamžite pustili do práce. Preštudovali sme plány, navrhli vizualizáciu a optimálny stropný systém vhodný na Petrovu stavbu a pripravili detailnú ponuku s pevným termínom dodania.

Naše kvalitné a priateľské služby

Peter bol nadšený – nielenže sme mu ponúkli rýchlejší termín dodania ako pôvodná firma, ale aj cena bola lepšia. Po dohode sme začali s výrobou stropného systému presne podľa jeho požiadaviek.

Ako sme to dokázali? Vďaka našim skúsenostiam a precíznemu prístupu k práci. Naše technológie nám umožňujú vyrábať stropné systémy s vysokou presnosťou a efektivitou. Navyše, máme vlastnú logistiku, ktorá zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú dopravu objednávok priamo na stavbu.

V deň dodania bol Peter nervózny – či naozaj dodržíme termín a či bude všetko v poriadku tak ako sme sa dohodli. Avšak, keď náš kamión dorazil na stavbu, stropný systém bol bezchybný, Peter si veľkú vydýchol. Pokládka stropného systému na jeho dome nám zabrala asi dve hodiny. Rýchlosť a kvalita pokládky je naša priorita. Naši kolegovia asistovali stavebnej spoločnosti ktorá už má s našim stropným systémom bohaté skúsenosti. To Petra už len utvrdilo v tom, že sa obrátil na správnych ľudí.

Tento príbeh ilustruje hodnoty, ktoré nás sprevádzajú pri každom projekte – presnosť a dochvíľnosť a čestnosť. Veríme, že tieto hodnoty sú kľúčom k úspechu nielen pre nás, ale aj pre našich klientov.

Ak aj vy potrebujete pomoc pri riešení stropného systému na vašej stavbe alebo máte akékoľvek otázky ohľadom našich služieb, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme Vám postaviť Váš sen.

Back To Top