Loading....
Pri stavbe rodinného domu je veľmi dôležité zvoliť nie len správne materiály, ale aj spoľahlivých dodávateľov, ktorí Vám poskytnú kvalitné služby podľa Vašich individuálnych potrieb a predstáv. V našej firme sa snažíme poskytnúť  vždy to najlepšie z najlepšieho, aby bol náš zákazník spokojný. Aj to je dôvod prečo pracujeme s technológiou predpätých dutinových stropných panelov. Spokojný zákazník je tá najlepšia reklama.

Spokojný zákazník

Stropný systém z dutinových panelov je efektívny, presný a spoľahlivý. Naša spoločnosť využíva moderné technológie a kvalitná materiály. Okrem toho, že je tento systém odolný voči požiaru, má aj vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. To znamená, že Vaše náklady na kúrenie budú oveľa nižšie, čo je pre každého majiteľa domu a zákazníka veľmi dôležité. Keď sme začali pracovať na návrhu rodinného domu v Nemšovej, boli sme si istí, že tento stropný systém bude pre nášho zákazníka tou najlepšou voľbou. Ako sme očakávali, všetko prebehlo ukážkovo a náš klient bol veľmi spokojný. Dokazuje to aj naša spoločná fotografia po zabudovaní prvého nadzemného podlažia.

Jednou z najväčších výhod tohto systému je jeho rýchlosť montáže. V porovnaní s tradičnými stropnými systémami sa tento systém inštaluje oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. To znamená, že sme ušetrili veľa času a nákladov na prácu.

Úspora času pri pokládke stropného panelu a v pokračovaní pri ďalšom podlaží

Náš klient bol prekvapený z úspory času a spokojný s presným načasovaním. Okrem toho ušetril peniaze aj za nadbetonávku po osadení stropného systému, keďže v našom prípade nieje potrebná. Úspora peňazí na správnych miestach je pre každého staviteľa domu veľmi dôležité. Pre nás je najlepšou reklamou dobrá referencia od spokojného zákazníka.

V našej firme sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom to najlepšie a preto sme radi, keď vidíme ich spokojnosť s našimi službami. Veríme, že tento stropný systém bude pre mnohých ďalších zákazníkov tou najlepšou voľbou pri stavbe ich rodinného domu.Radi vám pomôžeme s výberom správneho systému pre vašu stavbu, Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Back To Top